Laryvox My Extra HME
Wordt vergoed
Beschrijving
Combineer de voordelen van een HME met een stijlvolle uitstraling. Dat kan met de “Laryvox My Extra HME”.
Deze Laryvox Extra HME kunt u naar eigen wens ontwerpen door een kleur te kiezen voor de behuizing en voor het deksel. Dit geeft u de mogelijkheid om een kleurencombinatie te kiezen die bij uw kleding, uw stemming of de gelegenheid past.
Verkrijgbaar in verschillende ademweerstanden:
– Normaal: art nr 49860 – xxxx
– Medium: art nr 49862- xxxx
– HighFlow: art nr 49861- xxxx
– Sport: art nr 49863 – xxxx
In bijgevoegde bijlage kunt u de kleurschakeringen en natuurlijke tinten kiezen. Er staan ook een aantal voorbeelden van kleurencombinaties in.
De kleurcode xxxx: het 1e getal is van de behuizing en het 2e van de deksel. Ze gaan per 5 stuks. Bijvoorbeeld: een groene behuizing met een gele deksel is 6010 in Medium: 49862-6010.
Wilt u een My Extra HME dan kunt u dat aangeven bij uw bestelling bij ”Extra Optie” of u kunt ons mailen of bellen.
Omdat deze HME’s op bestelling worden gemaakt is de levertijd circa 10 dagen.

