Skip to content
Verrekening met zorgverzekeraar Wij verrekenen direct met je zorgverzekeraar
Levering binnen 24 uur Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
Telefoonnummer 030 232 1483

De 2e Stemwinkel levert een breed pakket aan hulpmiddelen voor mensen met een tracheostoma. De producten komen van verschillende leveranciers. Door te bestellen bij onze winkel steunt u de Patiëntenvereniging HOOFD-HALS omdat we de opbrengsten gebruiken om activiteiten te organiseren voor onze leden, andere gelaryngectomeerden en hun naasten.

  • Niet alle hulpmiddelen hebben voor elke patiënt hetzelfde nut en effect. Uw arts, logopedist of verpleegkundige schrijft medische hulpmiddelen voor. U maakt in overleg met hen een keuze waarbij ú zich het beste voelt.
  • De 2e Stemwinkel verkoopt alle in Nederland voorgeschreven hulpmiddelen voor gelaryngectomeerden.
  • De 2e Stemwinkel heeft een groot assortiment sjaalbefjes en rolkragen. Er zijn altijd meer dan 100 verschillende stoffen en kleuren op voorraad. Zo beschermt u uw stoma goed en ziet u er verzorgt uit.

Nog even op een rijtje:

Hulpmiddelen bestellen bij De 2e Stemwinkel heeft veel voordelen:

  • Wij bieden u het hele assortiment met het merk van uw keuze
  • Maak het uzelf gemakkelijk en bestel alles in kéér
  • U krijgt persoonlijk en onafhankelijk advies van ervaren verpleegkundigen
  • We zijn klantvriendelijk met een snelle service
  • U steunt met uw bestelling de PVHH
Back To Top